Uniquely Kuchenki AGA

AGA Przybory Kuchenne

Wyjątkowa kuchenka wymaga wyjątkowego asortymentu naczyń kuchennych, dlatego każdy element kolekcji AGA Cookshop Collection został wykonany według tych samych standardów, co kuchenka AGA.

Gama naczyń kuchennych AGA Cookshop została opracowana przez ekspertów, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność i trwałość, gwarantując, że otrzymasz to, co najlepsze w Twojej kuchence AGA. Zaprojektowane z myślą o stylu, jakości i elastyczności oraz z wielką dbałością o najdrobniejsze nawet szczegóły, każde naczynie jest rygorystycznie testowane, dzięki czemu możesz być pewien niezrównanej jakości, wartości i trwałości.

Wybór odpowiedniego naczynia i przyborów kuchennych do Twoich potrzeb nie może być łatwiejszy. Zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem garnków i patelni, tekstyliów, czajników, niezbędnych naczyń i wielu innych.

JUŻ WKRÓTCE

NACZYNIA KUCHENNE ZE STALI NIERDZEWNEJ

Najwyższej jakości patelnie ze stali nierdzewnej 18/10 wykonane w Szwajcarii posiadają ciężką 6 mm supertermiczną, zamkniętą podstawę, która grawituje w kierunku źródła ciepła, zapewniając doskonały kontakt z gorącą płytą lub płytą indukcyjną, co pozwala na równomierne gotowanie.

Unikalna płaska konstrukcja pokrywy pozwala na łatwe układanie naczyń w piecach AGA, co zapewnia maksymalne wykorzystanie ich dużej pojemności. 

NACZYNIA KUCHENNE Z ODLEWANEGO ALUMINIUM

AGA Cookshop oferuje szeroką gamę lekkich, odlewanych aluminiowych naczyń, które idealnie nadają się do przygotowywania zdrowych posiłków, ponieważ odporna na zarysowania powłoka antyadhezyjna Teflon® Platinum Plus sprawia, że gotowanie z mniejszą ilością tłuszczu jest łatwe.

Wiele przedmiotów z tej serii posiada również solidny, zdejmowany uchwyt, idealny do użycia naczyń na płycie grzewczej i przenoszenia do piekarnika. 

Dostępna jest również gama produktów przyjaznych indukcji.

JUŻ WKRÓTCE

Ikoniczne żeliwne kuchnie seria eR7 AGA pracują inaczej, wykorzystując delikatne ciepło promieniujące.

JUŻ WKRÓTCE

BRYTFANNY I BLACHY DO PIECZENIA

Zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do prowadnic piekarników AGA, nasze specjalnie zaprojektowane brytfanny i blachy do pieczenia są dostępne w różnych wariantach wykończenia i rozmiarach, dostosowanych do Państwa potrzeb kulinarnych.

CERAMIKA AGA

Ekskluzywny asortyment zastawy stołowej, którą można używać zarówno w kuchence mikrofalowej jak i zmywarce.

Odporne na zarysowania oraz łatwe do czyszczenia, są idealne do pieczenia, duszenia, zapiekania. Przy ich pomocy uzyskasz fantastyczne efekty w kuchni. 

AGA Kuchenka Luksusowe Brytyjskie Wielkiej Brytanii

JUŻ WKRÓTCE

AGA Kuchenka Luksusowe Brytyjskie Wielkiej Brytanii

JUŻ WKRÓTCE

CZAJNIKI AGA

Czajniki AGA są dostępne w szerokiej gamie stylów, rozmiarów i wykończeń i są odpowiednie do płyt grzewczych i indukcyjnych.

Nasze czajniki zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności, z grubą, solidną podstawą, zapewniającą szybki czas gotowania.

Synonim ciepła i gościnności - czajnik AGA jest świetną inwestycją i będzie służył Ci latami. 

AGA NACZYNIA DO PIECZENIA

Mamy wszystko, czego potrzebujesz, by pieczenie było niezwykle satysfakcjonujące.

Nasze wysokiej jakości, wytrzymałe konstrukcje umożliwiają skrócenie czasu pieczenia, równomierne wypiekanie i łatwe czyszczenie.

JUŻ WKRÓTCE

JUŻ WKRÓTCE

TEKSTYLIA AGA

Gama pięknych tekstyliów kuchennych, zaprojektowanych z dbałością o szczegóły, aby zapewnić doskonałą wydajność i ochronę podczas sięgania do głębokich piekarników AGA. 

Obszerne rękawice ochronne i podwójne rękawice do piekarników, z barierą chroniącą przed parą i tłuszczem, zapewniają maksymalną izolację, podczas gdy nasze uniwersalne podkładki dla szefów kuchni mogą być używane jako chwytaki do garnków, aby chronić pokrywy kopułek i powierzchnie robocze, z wybranymi wzorami z akrylową powłoką, dzięki czemu rozlane płyny kuchenne mogą być szybko usunięte. 

CZYSZCZENIE AGA

Mamy wszystko, czego potrzebujesz, by pieczenie było niezwykle satysfakcjonujące.

Nasze wysokiej jakości, wytrzymałe konstrukcje umożliwiają skrócenie czasu pieczenia, równomierne wypiekanie i łatwe czyszczenie.

AGA Kuchenka Luksusowe Brytyjskie Wielkiej Brytanii

JUŻ WKRÓTCE