Uniquely Kuchenki AGA

Okapy AGA

Dopasuj swoją AGA do okapu wyciągowego, zaprojektowanego do pracy z całą gamą dostępnych kuchenek. Okapy oferują taką samą wysoką jakość wykończenia, jakiej oczekiwałbyś od AGA, połączoną z doskonałą wydajnością ekstrakcji.  Okapy są dostępne w różnych kolorach, rozmiarach i stylach, aby dopasować je do Twojej AGA.

Dostępne w dwóch wzorach, z daszkiem skośnym lub płytowym oraz w trzech rozmiarach, 90, 100 i 110 cm, kolorowe kaptury AGA stanowią doskonałe uzupełnienie dla Państwa nowego elektrycznego AGA.  Istnieje również mniejszy czarny kaptur z połyskiem przeznaczony do AGA 60.

OKAPY PRZYŚCIENNE DWUSPADOWE

Dzięki stylowemu wzornictwu okapy te będą uzupełnieniem Twojej kuchenki AGA zarówno pod względem wyglądu jak i wydajności, tworząc jednocześnie idealne środowisko do gotowania. Okapy te szybko oczyszczą Twoją kuchnię z pary, oparów i zapachów podczas gotowania, a także umożliwią zdalne sterowanie szybkością ekstrakcji.

Features 4 speed options, up to 800 m3/hour, remote control and timer function.

OKAPY PRZYŚCIENNE PŁYTOWE

Nowe okapy odciągowe firmy AGA zostały zaprojektowane tak, aby uzupełniać kuchenkę AGA, oferując nowe rozwiązania w zakresie wzornictwa dla Twojej kuchni.

Features 4 speed options, up to 800 m3/hour, remote control and timer function.

AGA 60 OKAP KUCHENNY

Zaprojektowany tak, aby towarzyszył AGA 60, z eleganckim wyglądem i kompaktowymi rozmiarami, ten okap oferuje recyrkulację i odsysanie.

Model ten posiada 3 ustawienia prędkości i dwa metalowe filtry tłuszczowe, które można myć w zmywarce.  Wykończenie w kolorze błyszczącym czarnym.