Uniquely Kuchenki AGA

Nowa AGA Serii eR3

ZAPRASZAMY NA JAZDĘ PRÓBNĄ AGA eR3

Nowa kuchenka AGA serii eR3

CAŁKOWITA KONTROLA I ELASTYCZNOŚĆ

Kuchenki serii AGA 3 posiadają dwa piekarniki żeliwne - jeden z nich można ustawić do pieczenia lub duszenia, a drugi do gotowania. Istnieje również piekarnik grzewczy, a w niektórych modelach piekarnik do przechowywania naczyń.

Ponadto w większych modelach dostępne są dodatkowe funkcje, takie jak miejsca do gotowania 2 lub 3 strefowe płyty indukcyjne oraz zintegrowany konwencjonalny piec z wentylatorem.

Kuchenki te nie wymagają cokołu, przewodu kominowego ani żadnych czynności serwisowych. 

Nowa kuchenka AGA serii eR3
Nowa kuchenka AGA serii eR3

PŁYTA GRZEWCZA LUB INDUKCJA

Wszystkie kuchenki z serii eR3 mają możliwość wyboru płyty grzewczej AGA lub dwu, bądź trzystrefowej płyty indukcyjnej z funkcją mostkowania, do zastosowania z rusztem lub naczyniem do gotowania ryb.

Dodanie płyty indukcyjnej oznacza, że są to naprawdę najbardziej elastyczne kuchenki AGA, jakie kiedykolwiek powstały. 

Kuchenki z serii AGA 3 są niezwykle wszechstronne, co sprawia, że gotowanie staje się łatwe i przyjemne - od lekkich przekąsek do wystawnych kolacji.

Nowa kuchenka AGA serii eR3 90

AGA eR3 90

Z tymi samymi żeliwnymi piekarnikami do pieczenia i duszenia oraz płytami grzewczymi, co piekarnik AGA 60, AGA 90 posiada również wysoki piec do utrzymywania ciepła oraz możliwość zastosowania dwustrefowej płyty indukcyjnej lub płyty grzewczej.

Nowa kuchenka AGA serii eR3

AGA eR3 100

W dodatku do 2 żeliwnych pieców kuchenka o szerokości 100/3 wyposażona jest w piekarnik utrzymujący ciepło oraz płytę grzewczą lub dwustrefową płytę indukcyjną. Kuchenka 100/4 wyposażona jest zarówno w piekarnik utrzymujący ciepło, jak i dodatkowy piekarnik oraz płytę grzewczą lub dwustrefową płytę indukcyjną.

Nowa kuchenka AGA serii eR3

AGA eR3 110

Z tymi samymi żeliwnymi piecami do pieczenia i duszenia oraz płytą grzewczą co AGA 60, model 90 posiada również wysoki piec utrzymujący ciepło oraz opcję dwustrefowej płyty indukcyjnej lub płyty grzewczej.

Nowa kuchenka AGA serii eR3

AGA eR3 150

Model 150 posiada wszystkie specyfikacje modelu eR3 90 plus 90-litrowy konwencjonalny piec z wentylatorem, idealny na te dmi, gdy nie chcesz włączyć piekarników żeliwnych lub potrzebujesz dodatkowej wydajności gotowania. Wyposażony jest w dodatkową płytę do gotowania oraz dwustrefową płytę indukcyjną lub płytę grzewczą.

Nowa kuchenka AGA serii eR3

AGA eR3 160

Model 160 posiada wszystkie zalety modelu eR3 100 oraz 90-litrowy konwencjonalny piec z wentylatorem, idealny na te czasy, gdy nie chcesz mieć włączonych piekarników żeliwnych lub potrzebujesz dodatkowej wydajności gotowania i dodatkowej płyty grzejnej oraz dwustrefowej płyty indukcyjnej lub grzewczej.

Nowa kuchenka AGA serii eR3

AGA eR3 170

Model 170 jest największym z kuchenek z serii eR3. Dzięki pełnemu wyposażeniu eR3 110 plus 90-litrowemu konwencjonalnemu piecowi z wentylatorem, idealny na te czasy, gdy nie chcesz, aby piekarniki żeliwne były włączone lub potrzebujesz dodatkowej wydajności gotowania oraz dodatkowej płyty grzejnej i opcjonalnej trójstrefowej płyty indukcyjnej lub grzewczej.

SPECYFIKACJA SERII AGA eR3

AGA eR3 Specyfikacja

DOSTĘPNE W 17 KOLORACH

AGA Colours

OKAPY DOPASOWANE KOLORYSTYCZNIE

Odkryj naszą ofertę kolorowych okapów, które uzupełnią Twoją kuchenkę AGA.