Uniquely Kuchenki AGA

AGA 60

ZOBACZ AGA 60

ZAPROJEKTOWANA DLA CIEBIE

Nowa AGA 60 jest wszystkim, czego można oczekiwać od AGA, ale w mniejszym opakowaniu. Szerokość to zaledwie 60 cm - taki sam rozmiar jak kuchenka wrzutowa - jest idealna do kompaktowych zastosowań.

AGA 60 posiada dwa piece. Piekarnik górny może być przełączany pomiędzy trybem pieczenia i duszenia. Piekarnik dolny jest przeznaczony do gotowania na wolnym ogniu. Płyta grzewcza może być ustawiona na gotowanie lub wolne duszenie.

W trybie gotowania na dużym ogniu, otaczająca płyta górna może być wykorzystana jako dodatkowy obszar do gotowania. Gdy płyta grzewcza jest w trybie gotowania na mniejszym ogniu, ta zewnętrzna powierzchnia może być wykorzystana jako płyta grzewcza, na przykład do topienia czekolady lub zmiękczania masła.

Wyjątkowa i użyteczna, płyta górna składa się z dwóch żeliwnych kawałków półksiężyca, które można wyjąć i włożyć do zmywarki.

Rozgrzanie pieca trwa około 60 minut, kiedy piec jest wyłączony i całkowicie schłodzony. Dodatkowym elementem jest też specjalny timer, który ułatwi zarządzanie temperaturą.

JEDZENIE SMAKUJE LEPIEJ

Żywność AGA smakuje lepiej, ponieważ AGA lepiej gotuje, używając delikatnego ciepła, aby zachować smak, konsystencję i dobroć żywności. Ciepło promieniuje z wewnętrznych powierzchni pieców, tworząc dedykowane strefy gotowania. 

AGA 60 oferuje elastyczność podczas gotowania różnych potraw za pomocą górnego pieca do pieczenia i duszenia, jak również długiego, powolnego gotowania w dolnym piecu do gotowania na wolnym ogniu. 

Ikoniczne żeliwne kuchnie seria eR7 AGA pracują inaczej, wykorzystując delikatne ciepło promieniujące.

KONTROLA CAŁKOWITA

AGA 60 nie mogłaby być łatwiejsza w użyciu. Dzięki jednemu pokrętłu sterującemu dla płyt grzewczych i drugiemu dla piekarników, kuchenka została zaprojektowana z myślą o prostocie obsługi.

Dzięki specjalnemu timerowi, który może zostać dodany do AGA 60 na specjalne zamówienie, nie trzeba czekać na rozgrzanie się pieca do pieczenia i duszenia. Zimą możesz cieszyć się nieograniczonym ciepłem AGA w kuchni, a latem możesz włączyć i wyłączyć AGA 60, gdy tego potrzebujesz.

NOWOCZESNA ELASTYCZNOŚĆ

Zaprojektowana w Wielkiej Brytanii AGA 60 jest dostępna w 17 wyjątkowych kolorach.

Kuchenki AGA w ostatnich latach bardzo się zmieniły, a najnowsza seria AGA 60 i eR3 oferuje najbardziej innowacyjne jak dotąd systemy gotowania AGA. Jest to pierwsza kolekcja AGA zawierająca modele, które łączą w sobie zarówno gotowanie na wolnym ogniu w żeliwie, jak i gotowanie konwencjonalne, dzięki czemu przenoszą elastyczność na zupełnie nowy poziom. Dzięki połączeniu piekarników i płyt grzewczych masz do dyspozycji kuchnię na wszystkie pory roku i taką, która bardzo ułatwia zarządzanie zużyciem energii. 

Wszystkie nowe kuchenki AGA posiadają pięcioletnią gwarancję na części zamienne oraz roczną gwarancję na robociznę, aby zapewnić Państwu spokój ducha.

AGA Garnki

DOSTĘPNE W 17 KOLORACH

AGA Colours

OKAPY

Zobacz naszą gamę pięknych kolorowych okapów, które uzupełnią Twoją kuchenkę AGA.